Opinie naszych pacjentów

O ośrodku dowiedziałem się od jednego z członków mojej rodziny. O wyborze przesądził wysoko wyszkolony personel. 

Przebyta terapia spełniła moje oczekiwania, ponieważ otrzymałem potrzebną wiedzę na temat mojej choroby. 

Współprace z terapeutami oceniam bardzo wysoko. Życzliwi i pomocni, bardzo dobrze znają mój problem.

Zajęcia bardzo pomogły mi w zrozumieniu problemu z jakim borykam się od wielu lat. Atmosfera w ośrodku fantastyczna. 

 

Grupa, w której przebywałem bardzo zżyta ze sobą, mam nadzieję, że będziemy utrzymywać ze sobą kontakt również poza murami ośrodka.

Pokoje oraz rozrywka pierwsza klasa, niczego nie brakuje, a wyżywienie jak u mamy;) nauczyłem się tu grać w tenisa.

 

Pacjent 32 lata - alkohol

O ośrodku dowiedziałam się z Internetu, bardzo zależało mi na anonimowości, ciszy i spokoju z daleka od dużych aglomeracji. Ośrodek położony jest w niewielkiej miejscowości w zaciszu leśnym nad samym jeziorem.

 

Jestem bardzo zadowolona z przebytej terapii, pomogła mi w zrozumieniu mojej choroby, z którą nie radziłam sobie sama.  

Bardzo dobra atmosfera, wiele zrozumiałam dzięki współpracy z terapeutami. Doskonała kuchnia, wysoki standard zakwaterowania.

 

Pacjentka 33 lat - uzależniona od leków

Bałam się na początku bardzo. Nie wiedziałam co mnie czeka. Zaskoczyłam się ogromnie gdy praktycznie po 3 dniach czułam się w ośrodku jak u siebie w domu, otoczona sympatycznymi ludźmi, zaopiekowana zarówno od strony medycznej, terapeutycznej jak i zwykłych prozaicznych drobiazgów. Zarówno pacjenci jak i personel otoczyli mnie troską i wsparciem. Dziekuję jeszcze raz za wszystko. Nie piję i nie zamierzam. Wiem, że to nie dla mnie.

 

Iza, alkoholiczka

Polecam wszytskim, szukającym terapii uzależnień, Przyjazną Klinikę Uzależnień. 6 tygodni upłynęło mi błyskawicznie w fajnej rodzinnej atmosferze. Profesjonalne podejście terapeutów, jasne i czytelne zasady terapii z poszanowaniem potrzeb człowieka. Mam teraz cichą nadzieję, że to co tu otrzymałem nie zostanie przeze mnie zmarnowane.

 

Karol G.- wdzięczny pacjent

O ośrodku dowiedziałem się z Internetu. Szukałem ośrodka prywatnego o wysokich standardach - ten ośrodek spełnił wszelkie moje oczekiwania.

 

 Zdobyłem ogromy zasób wiedzy związany z moim uzależnieniem. 

Terapeuci wiedzą co robią, bardzo profesjonalne podejście przy tym mili,  z poczuciem humoru. Swój pobyt traktuję jako fajną przygodę i przede wszystkim najważniejszą lekcję w moim życiu.

 

 Ośrodek na 5!

 

Pacjent 39 lat - alkohol