Nasz OŚRODEK

O naszym ośrodku leczenia uzależnień

 

Nasz ośrodek terapii uzależnień znajduje się w niewielkiej miejscowości Stare Juchy niedaleko Ełku. Jest usytuowany na dużym, zalesionym terenie w sąsiedztwie mazurskich jezior. Taka lokalizacja pomaga się wyciszyć i z dystansem spojrzeć na swoje problemy. Lokalizacja zapewnia również dyskrecję oraz pełną anonimowość osób przebywających w ośrodku.

 

Nasz obiekt jest świeżo wyremontowany i bogato wyposażony. Dysponujemy przytulnymi pokojami z łazienkami. Ośrodek składa się z kompleksu budynków, w których znajdują się: kuchnia do dyspozycji  wraz z jadalnią, budynek poradni z salami terapeutycznymi i gabinetem lekarskim i część hotelowa/mieszkalna.

 

Na terenie kompleksu znajdują się również trzy korty tenisowe (dwa z oświetleniem), stoły do ping-ponga, boisko do gry w siatkówkę. Do dyspozycji pacjentów jest również sprzęt taki jak bieżnia, ławeczka do podnoszenia ciężarów oraz wioślarz. Dzięki aktywności fizycznej nasi pacjenci będą mogli zrelaksować się i złagodzić skutki abstynencji. Różnorodne aktywności sportowe stanowią konstruktywną formę spędzania czasu wolnego.

W ośrodku oferujemy pełne zbilansowane wyżywienie. Posiłki są codziennie przygotowywane na miejscu co gwarantuje ich jakość oraz świeżość składników dzięki temu każdy z posiłków jest smaczny i zdrowy.

 

Specjalizujemy się w takich dziedzinach jak leczenie uzależniana od hazardu, leczenie alkoholizmu oraz terapię uzależnień od wszystkich substancji psychoaktywnych oraz leków.

 

Nasz ośrodek terapii uzależnień oferuje, ze względu na to, że jest to stacjonarny ośrodek leczenia uzależnień, pomoc nie tylko pacjentom z okolicznych miast takich jak Ełk, Giżycko, Mikołajki, Pisz, Mrągowo, Kętrzyn, Grajewo ale również z większych miast jak Olsztyn, Białystok, Suwałki, Warszawa, Elbląg, Gdańsk, Gdynia. Tak więc nasza oferta skierowana jest do pacjentów z całej Polski i zagranicy.


Nasi pacjenci mieszkają na terenie całego świata. Po zakończeniu terapii umożliwiamy utrzymywania kontaktu indywidualnego przez program Skype oraz terapię grupową (zjazdy raz w miesiącu na 2 dni weekendowe). Takie wsparcie daje poczucie bezpieczeństwa a zarazem komfortu dalszego zdrowienia.

A tutaj kilka zdjęć:

Nasza kadra

Poznaj specjalistów, którzy pomagają pacjentom naszego ośrodka.

 

Plan terapii

Kluczem do każdego skutecznego odwyku jest dopasowany do każdego pacjenta harmonogram

Rozkład dnia

Dla wszystkich, którzy chcą bliżej poznac funkcjonowanie naszej placówki.

Regulamin

Obowiązujące na terenie naszego ośrodka zasady i przepisy porządkowe.